Kapcie filcowe sklep

Coraz większym zainteresowaniem dekoratorów wnętrz czy osób, które chcą odnowić wnętrze swojego mieszkania, cieszą się elementy wykonane z materiałów naturalnych. Filc to 100% wełna owcza w odpowiedni sposób przygotowana dla możliwości formowania z niej. Kapcie filcowe w sklepie online Feltiness.pl wyróżniają się na tle pantofli wykonanych z innych materiałów. Są one nie tylko unikatowe i wielobarwne, ale również wytrzymałe i bardzo funkcjonalne. Filc świetnie zabezpiecza stopę przed wyślizgiwaniem się i pozwala oddychać skórze nawet w najcieplejsze dni.

Bezpieczne dla paneli

Filc zastosowany w obuwiu poznańskiej firmy jest bezpieczny dla paneli i innych delikatnych materiałów, które łatwo można porysować. Osoby, które nie lubią uczucia „gryzienia” materiału w stopę nie muszą się o to martwić— filc jest miękki i delikatnie masuje skórę. Paputy filcowe są barwione naturalnie, co zapobiega uczuleniom oraz innym niepożądanym reakcjom alergicznym. Sztywna konstrukcja oparta na zabudowanej zapiętce dobrze dopasowuje się do każdego kształtu stopy.

Feltiness.pl sklep z filcowym asortymentem

Oferowane kapcie w e-sklepie wykonuje się ręcznie— bez żadnej ingerencji maszyn czy na podstawie jakichkolwiek szablonów. Daje to pewność, że każde paputy będą oryginalne, unikatowe i niepowtarzalne. Osoby, które szczególną uwagę przywiązują do wyrobów włókienniczych, powinny znaleźć to czego aktualnie potrzebują. Rejestracja na witrynie online jest darmowa i wymaga jedynie adresu, który jest potrzebny do wysyłki towaru. Przed zakupem sprawdź dostępność produktu oraz tabelę rozmiarów!


Feltiness.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań